W całym serwisie
W produktach

Hydro Calf ForteWZBOGACONA FORMUŁA

Mieszanka paszowa dietetyczna

Zawarte w preparacie sód i potas są niezbędne do stabilizacji równowagi gospodarki wodno-elektrolitowej, a glutamina dodatkowo wspiera proces nawadniania organizmu poprzez przyspieszanie regeneracji kosmków jelitowych. Pozostałe składniki przywracają równowagę kwasowo-zasadową krwi, dostarczają wysoko przyswajalnej energii oraz przywracają prawidłowy przepływ płynów z tkanek do światła jelita oraz z powrotem. Preparat został dodatkowo wzbogacony o składniki wspomagające tj. inozytol, karnityna oraz tauryna, które ułatwiają pozyskanie i wykorzystanie energii z kwasów tłuszczowych, a tym samym sprzyjają szybszej regeneracji. Stosować w przypadku zagrożenia zaburzeniami trawiennymi (biegunką), w trakcie takich zaburzeń lub w okresie rekonwalescencji po ich przebyciu.


Skład

dekstroza, chlorek magnezu, chlorek potasu, pektyny, chlorek sodu, wodorowęglan sodu, inozytol, witamina C, L-karnityna, kwas L-glutaminowy (glutamina), tauryna, cytrynian sodu, cytrynian potasu, kwas cytrynowy, propionian sodu, dodatki technologiczne


Dawkowanie

Cielęta: 25 ml/szt. doustnie lub rozpuszczone w 2 l mleka bądź wody. W razie potrzeby powtórzyć po 12h. Można podawać przez okres do 5 dni.
Jagnięta i koźlęta: 5-10 ml/szt. doustnie lub rozpuszczone w 200-300 ml mleka bądź wody. W razie potrzeby powtórzyć po 12h. Można podawać przez okres do 5 dni.


Dostępne w opakowaniach

100 ml (strzykawka)

Hydro Calf Forte
Tagi
woda elektrolity energia witaminy nawadnianie ketoza